Nájdete u nás komplexný servis od identifikácie problému cez poradenstvo až po implementáciu konkrétnych postupov na dosiahnutie želaného výsledku. Pracujeme s najmodernejšou technológiou a produktami od renomovaných dodávateľov. Vďaka nim a vysokej odbornej spôsobilosti nášho tímu, dokážeme vyhovieť požiadavkám aj tých najnáročnejších zákazníkov. Zásahy vykonávame vždy s maximálnym možným ohľadom na zdravie ľudí a domácich zvierat. Navštívime vás kdekoľvek v rámci Slovenskej republiky do 24 hodín – 7 dní v týždni.

Dezinfekcia? Čo to vlastne je?

Dezinfekcia je proces alebo činnosť, ktorej cieľom je likvidácia čo najväčšieho počtu choroboplodných alebo nežiadúcich mikroorganizmov.

Metódy dezinfekcie

Pri dezinfekcii používame fyzikálne aj chemické prostriedky. Dezinfekčné prípravky hrubým zásahom (koagulácia bielkovín, cytolýza) ničia živú hmotu na predmetoch. Tým sa líšia od antiseptík, ktoré majú aj humánne uplatnenie. Rozdiel medzi antiseptikom a dezinficiens je často iba v koncentrácii účinnej látky určujúcej mieru toxicity a vhodnosť medicínskej aplikácie. V prípade, že cieľom je úplná likvidácia akýchkoľvek živých organizmov (vrátane vírusov a spór), hovoríme o sterilizácii.

Ako pracujeme?

Všetky zásahy vykonávame s maximálnou mierou diskrétnosti voči našim zákazníkom. Automaticky od nás obdržíte doklad o vykonanej dezinfekcii a dokumentáciu obsahujúcu všetky potrebné informácie o spôsobe realizácie zásahu a aplikovanej účinnej látke.